
Audi totaldominerar topplistan över mest visade bilar i förhållande till hur många vi har till salu just nu. Hela 5 platser upptas av olika Audimodeller på topp-10!
Du vet väl om att du kan filtrera i söklistan för att enklare hitta just de bilar du är intresserad av? Vanliga filter som våra besökare använder är märke (oftast Volkswagen och ŠKODA), typ av drivmedel och årsmodell (där bilar från 2013 och framåt filtreras fram oftast).
Tips för att hitta din begagnade bil
När du hittar en intressant bil, kan du lägga till den i din bevakningslista genom att klicka på det lilla hjärtat. Då är det lätt att hitta tillbaka till den igen. Du kan också dela bilen med andra och höra vad de tycker om den genom att klicka på ikonen med en pil.
En bra funktion är möjligheten att kunna jämföra bilar sida vid sida. Du lägger till bilar till jämförelsen genom att klicka på ikonen med en svart och en vit bil:
